Zavřít nabídku

Nabídka

Lucerna na růžovo, 1. ročník

Lucerna na růžovo – 1. ročník plesu pro Mamma HELP

Byli jste součástí krásného projektu „NA RŮŽOVO“

Dne 31.10.2015 se konal 1. ročník plesu Lucerna na růžovo, který pro Mamma HELP pořádala firma ERSI, s.r.o.

Moderátory večera byli Adélka a Dalibor Gondíkovi

Během večera potěšila nejen hudba k tanci a poslechu skrze největší profesionály v oboru, ale mnoho zajímavých hostů a známých osobností. Proběhlo losování o zajímavé ceny a tichá aukce ve prospěch Mamma HELP 

Už jste to slyšeli?

Ples v Lucerně podpořili


Laďa Kerndl

Vladimír (Laďa) Kerndl se narodil 16. 5. 1945 v Brně. Vyučil se nástrojařem a vystudoval strojní průmyslovou školu.
Následně vystudoval hudební školu – obor klavír. Od 7 let přitom hrál na housle, kytaru, klavír a skončil jako bubeník a zpěvák.
Neustále poslouchal jazz a swing. Tato hudba se mu stala vlastní a zůstal u ní dodnes.
K příležitosti “LUCERNA NA RŮŽOVO” – 1. ročník plesu pro MammaHELP nejen daroval osobní předmět do tiché aukce, ale také osobně přijel zazpívat krásné songy.

 

 

www.ladakerndl.cz
www.facebook.com/ladakerndl

 


Karel Gott

foto Lenka Hatašová

Mistr Karel Gott projekt “NA RŮŽOVO” podpořil a osobně věnoval do aukce pro Mamma HELP stříbrnou medaili.

 


Andrea Ehret

Andrea Ehret je slovenská malířka, lektorka a arteterapeutka žijící v Praze.
Její expresivní díla si našla cestu do soukromých sbírek po celém světě.
K příležitosti “LUCERNA NA RŮŽOVO” – 1. ročník plesu pro MammaHELP vytvořila originální dílo, které bylo vydraženo v tiché aukci.

Darovaný obraz je namalován přímo pro tuto událost. Je to olej na plátně, diptych – dva na sebe navazující obrazy 100 x 70cm, celkový rozměr tedy 140 x 100 cm.

 

www.andreaehret.com
www.facebook.com/InTheCircles


Tereza Kerndlová

“Ze světa dětí do světa dospělých”

“Tuto knihu napsala moje máma s novinářkou Leou Slámovou v době, kdy onemocněla rakovinou prsu. Prodělala operace, chemoterapie a ozařování. Je tomu již 10 let co vyhrála boj s touto zákeřnou nemocí. Knihu mi věnovala mi k mým 18. narozeninám. Dovoluji si jeden výtisk věnovat do dnešní dražby.”

 


Martin Kraus

Herec Martin Kraus alias “český Belmondo” si pro aukci v Lucerně přichystal speciální dárek. Věnuje poukaz na “Projížďku na koni s českým Belmondem” v malebném okolí Milešova.

 


Vlaďka Dobiášová

“Mám ráda černobílé filmy a barevný život,” říká Vlaďka Dobiášová, která v roce 1991 založila vlastní agenturu a od té doby se věnuje tomu, co až dosud bylo pouze jejím koníčkem – sběratelství, propojené s podnikáním. Díky sběratelské vášni spojené s výtvarným cítěním jste mohli v rámci 1. ročníku plesu “NA RŮŽOVO” vidět dobovou přehlídku spodního prádla.


František Procházka

Trumpetista a zpěvák František Procházka se věnuje repertoáru Louise Armstronga, na kontě má nespočet vystoupení v televizích a hostování se známými umělci, big bandy i jazzovými kapelami. Jeho show je ozdobou každé společenské akce a hudební lahůdkou nejen pro milovníky jazzu. Koncerty jsou doplněny přehlídkou dámských dobových klobouků.

www.armstrongrevival.cz


Luboš Procházka

Pan doktor Luboš Procházka je vynikající právník, jež se zaměřuje hlavně na oblast finančního a správního práva. Mimo to absolvoval řadu kurzů, jako jsou např. daně, cla, účetnictví, psychologie a spoustu dalších. Ve volném čase rád tančí, jezdí na kole, na koni a dobře si zapamatujte – rád zpívá.

Organizaci Mamma HELP pan doktor podporuje jako právník a rozhodl se i pro podporu projektu Lucerna na růžovo, kde vystoupil právě jako zpěvák.


 

Oficiálním partnerem projektu NA RŮŽOVO je BANDI

Pánské obleky BANDI

Přední česká značka pánské společenské módy.
K příležitosti “LUCERNA NA RŮŽOVO” – 1. ročník plesu pro Mamma HELP nejen darovala exkluzivní předmět do tiché aukce, ale také podpořila soutěž o ceny hodnotným darem.

www.bandi.cz

www.facebook.com/bandi.vamos

 

Partnerem akce je Secret of raw

Na plese v Lucerně byla možnost zakoupení nejen klasického občerstvení, ale i specialit od jednoho z našich partnerů “Secret of raw”

Secret of raw (Tajemství syrové stravy) vám přináší životní filozofii zdravého stravování, která má pozitivní dopad jak na vaše tělo, tak na vaší duši. Dokážeme vám, že jíst syrovou stravu je nejenom zdravé, ale hlavně obohacující, pestré a zábavné. Poznáte všechny benefity tohoto přístupu, který je skvělou cestou k udržení krásného, mladého těla a ducha a zároveň dokáže být léčitelem mnoha onemocnění.

K příležitosti “LUCERNA NA RŮŽOVO” – 1. ročník plesu pro Mamma HELP daroval do soutěže o ceny exkluzivní poukaz na degustační večeři pro 2 osoby a další ceny.

www.secretofraw.cz
www.facebook.com/secretofraw

 

Záštita starosty Městské části Praha 1

 

 

 

 

Podpořte nás

číslo účtu: 231599858/0300

variabilní symbol: 333

Děkujeme za každý pravidelný i jednorázový příspěvek.

 

Bavte se s námi a tím pomáhejte.

Osobní účastí podporujete neziskové organizace